Kariera

AKTUALNE OFERTY PRACY

Asystent/ka biura

Opis stanowiska:

-> obsługa domofonu i centrali telefonicznej; łączenie rozmów;
-> koordynacja obiegu dokumentów w firmie;
-> prowadzenie, przygotowanie, ewidencja i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
-> obsługa gości;
-> wykonywanie bieżących prac administracyjnych oraz wspomaganie Wspólników i pracowników Kancelarii w ich codziennej pracy;

Od odpowiedniego kandydata oczekujemy:

-> bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
-> bardzo dobrej znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
-> komunikatywności, zaangażowania, kreatywności oraz dokładności w wykonywaniu zadań;
-> wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia;
-> doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

-> elastyczny czas pracy; wymiar czasu pracy do uzgodnienia;
-> niezbędne narzędzia pracy;
-> przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole;
-> atrakcyjne miejsce pracy w samym centrum Warszawy.

 CV prosimy kierować do dnia 31 stycznia 2018 roku na adres mailowy rekrutacja@kclegal.eu

Jeśli chcesz pracować w naszej kancelarii, a obecnie nie prowadzimy rekrutacji na konkretne stanowisko,
możesz niezależnie wysłać nam swoje CV na adres:
rekrutacja@kclegal.eu,
zaznaczając obszar prawa, leżący w kręgu twoich zainteresowań.

Oferty pracy na konkretne stanowiska publikujemy na naszej stronie internetowej oraz na profilu firmy na LinkedIn.